AUTODOPRAVA

Naše služby: nákladní autodoprava brno autodoprava brno ceník osobní autodoprava brno autodoprava brno venkov autodoprava dodávka brno kamionová doprava brno nákladní doprava brno nákladní doprava brno ceník kamionová doprava brno dopravce brno doprava s hydraulickou rukou brno kontejnerová doprava brno dodávková autodoprava brno

Firma Profi stehování Brno našim zákazníkům poskytuje spolehlivou a rychlou autodopravu.

Doprava a přeprava v rámci našich poboček, kterou poskytujeme, je v rámci celé České Republiky. Disponujeme různými typy užitkových a nákladních aut. Pokud potřebujete převést náklad v rámci města obraťte se nás, nabízíme Vám městskou autodopravu v městech kde máme pobočky.

Neváhejte nás kontaktovat i když se jedná o drobnost, rádi Vám přepravíme jakýkoliv náklad kamkoli. Pokud máte problém jako nebo čím přepravit náklad, my to uděláme za Vás.

autodoprava po Brne a okolí

Nákladní autodoprava Brno

Dokážeme přepravit různé věci různých rozměrů. Od nejmenších po největší, jakož i od nejlehčích po nejtěžší. V rámci města, kde se nachází naše pobočka, neúčtujeme kilometrovné.

Naše společnost garantuje a ručí za bezpečný převoz Vašeho nákladu. Naše pojištění Vašeho majetku platí po celou dobu přepravy nákladu, případně stěhování. Naše levná autodoprava je tu pro Vás. Přepravíme nejen nábytek, ale i různý stavební materiál, elektroniku, vše co si náš zákazník přeje.

Dodávková autodoprava Brno

Při přepravě těžkých břemen umíme zajistit vysokozdvižné vozíky, jeřáby a také nákladní auto s hydraulickou rukou nebo plošinou. Využitím naší dopravy si můžete být jisti, že Váš náklad dorazí do cíle rychle, bezpečně a spolehlivě.

Pokud hledáte kvalitní, komplexní a cenově dostupnou autodopravu, pak jste na správném místě. Díky nám ušetříte spoustu času a k tomu efektivně vyřešíte problém s přepravou nákladu. Pro pravidelné zákazníky poskytujeme slevy.

Autodoprava cenník

Cena je vždy osobitá od Vašich potřeb. Záleží jaké vozidlo budete potřebovat, jakou vzdálenost bude nutné projít a mnoho dalších faktorů. Proto je ideální nám Vaši situaci a potřeby detailně popsat do kontaktního formuláře.

Zákazníkům, kteří potřebují něco přepravit poskytujeme spolehlivou autodopravu, dopravu a přepravu v rámci Brna a okolí, celého česka a samozřejmě i zahraničí.

Na dopravu máme k dispozici vozidlo Iveco EuroCargo 75E17, skříňové s hydraulickou plošinou (1t) a
vozidla Volkswagen Crafter, Peugeot Boxer a Iveco Daily. V případě potřeby umíme zajistit jakékoliv jiné vozidlo podle vašich požadavků a specifikací.

Všechny naše vozy jsou ve 100%
technickém stavu a za jejich volantem sedí zkušení řidiči. Můžete si tak být jisti, že váš náklad díky naší autodopravě, dopravě a přepravě dorazí do cíle rychle a bezpečně.

Všechny naše vozy jsou vybaveny online GPS monitorovacím systémem a tak víme našeho zákazníka prakticky ihned informovat, kde se jeho náklad aktuálně nachází a odhadnout přibližný čas doražení do cíle cesty.

Při autodopravě, dopravě a přepravě nad 300 km si neúčtujeme stojné a pro naše stálé zákazníky máme připraveny speciální výhodné ceny.

Vozidlo vám přistavíme v expresně krátkém čase a to už do 2 hodin od přijetí závazné objednávky.

Speciální, nadrozměrná autodoprava, doprava a přeprava kromě přepravy klasického nákladu umíme zajistit i přepravu nadrozměrných nákladů a těžkých břemen. Samozřejmostí je zajištění vysokozdvižných vozíků, jeřábů či jiných speciálních
strojů, které jsou na tento druh autodopravy, dopravy a přepravy potřebné.

Mezinárodní autodoprava, doprava a přeprava v zahraničí. Všechny druhy dopravy a přepravy zajišťujeme spolehlivě i na mezinárodní úrovni. neváhejte se na nás proto obrátit s tímto požadavkem, velmi rádi vám k mezinárodní autodopravě poskytneme
bližší informace a vypracujeme cenovou kalkulaci.

Zapůjčení vozidla s řidičem v případě, že jste se rozhodli pro svépomocné stahování a potřebujete zboží a předměty jen přepravit, již do 2 hodin Vám umíme přistavit vozidlo se zkušeným řidičem, který váš náklad
přepraví rychlý a bezpečný.