Domů » Ceník

CENÍK STĚHOVÁNÍ BRNO

Levné stěhování neznamená, že budete muset stěhovat vše sami, ani si na to nemusíte pozvat partu kamarádů.

Do 25m3

nejlevnejsi stehovani v Brne

Do 35m3

cena pro stehovani v Brne
  • Potřebujete přesnější kalkulaci?

    Napište nám ješte dnes.

CENA ZA STĚHOVÁNÍ

Cena za stěhování ještě nebyla nikdy tak jednoduchá. Postačí nás kontaktovat, domluvit si obhlídku a už jen vyložit si nohy. Naši zaměstnanci absolvovali školení a tak efektivně, bezpečně a rychle zvládnou stěhování, balení, přepravu, montáž a přesné sepsání Vašeho majetku při skladování.

 

Naše doplňkové služby jako restaurování poškozeného nábytku a uměleckých děl můžete využít i když neprobíhá stahování. Přestěhujeme je do našich dílen v Brne. Následně budou přestěhovány do Vámi určených prostor. Níže je uveden ceník pro stahování a služby.

Ceník stěhování po Brne

Cena stěhování v rámci Brna se počítá v hodinové sazbě, která závisí na počtu pracovníků a velikosti vozidla. V tabulce se můžete podívat na kompletní přehled cen za stěhování po Brne a okolí. Při objednání více než 2 pracovníků se hodinová sazba navyšuje o 300 Kč bez DPH za každého dalšího pracovníka.

Ceník nakládky a vykládky

Cena nakládky a vykládky se počítá v hodinové sazbě, která závisí na počtu pracovníků a velikosti vozidla. V tabulce se můžete podívat na kompletní přehled cen za nakládku a vykládku. Při objednání více než 2 pracovníků se hodinová sazba navyšuje o 300 Kč bez DPH za každého dalšího pracovníka.

Ceník stěhování mimo Brna

Pokud stěhování probíhá mimo území Brna nakládku a vykládku účtujeme v hodinové sazbě a přepravu v sazbě kilometrické. Obě tyto sazby se odvíjejí od počtu pracovníků a velikosti vozidla. Délku přepravy počítáme tam a zpět od místa nakládky do místa vykládky. Pro přesnější výpočet ceny stěhování mimo Brna můžete zaslat Vaši poptávku na náš dispečink nebo nás kontaktovat telefonicky.

Ceník stěhování těžkých předmětů (nad 100 kg)

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti se stěhováním, takže jim nedělají problém ani těžká břemena jako jsou pianina, klavíry, trezory, stroje a další. Stěhováci k Vám přijedou vybaveni potřebnými pomůckami v podobě stěhovacích křížů a popruhů. Cena za stěhování těžkých břemen je závislá na váze předmětu, počtu pater, která budou muset naši pracovníci překonat a případné vzdálenosti donášky.

V případě stěhování těžkého předmětu v rámci budovy (bez použití vozidla) základní cena se snižuje na polovinu.

Ceník drobného stěhování

Potřebujete přestěhovat pouze drobnosti nebo pár kusů nábytku? Využijte naší služby "Drobné stěhování" za níže uvedené ceny. Samozřejmě i v tomto případě máte možnost volby vhodného vozidla na stěhování.

Ceník montáže nábytku

Cenu za montáž nábytku účtujeme jako hodinovou sazbu dle počtu pracovníků. Cena za hodinu práce je pouze orientační. Pro odhad ceny montáže nábytku nám můžete poslat foto nebo obrázek nábytku či podrobný popis, co se bude montovat. Náš specialista odhadne celkovou cenu za montáž nábytku. Případně se s námi můžete domluvit na prohlídce naším technikem přímo u Vás v bytě nebo kanceláři. Ten zjistí rozsah práce a stanoví cenu za montáž.

Ceník balicích služeb

Je samozřejmostí, že balící služby realizujeme v rámci stěhovacích služeb a přeprav balíků v České republice i mimo ni. Naše zkušenosti bychom Vám rádi nabídli i jako samostatnou službu. Jsme schopni Vaše věci připravit na mezinárodní i tuzemský transport dle mezinárodního standardu tak, aby splňovali podmínky pojištění. Můžeme také Vaše věci zabalit a připravit k uskladnění. Výhodou je také náš obchod s kvalitními balícími materiály za rozumnou cenu s jejíchž výběrem Vám rádi pomůžou naši profesionálové.

Ceník této služby je jako u všech našich služeb jednoduchý a přehledný. Práce našich pracovníků je účtována v hodinové sazbě. První hodinu účtujeme vždy celou. Další již účtujeme po 15 minutách. Obalový materiál je účtován dle spotřeby.

Ceník stěhování v objektu (bez dopravy)

Cena stěhování v rámci objektu bez použití dopravy je samozřejmě nižší, než v případě použití vozidla. Cena se počítá jako hodinová sazba a záleží na počtu objednaných pracovníků a čase potřebném ke splnění zakázky.

Ceník přepravy osob

U přepravy osob zavísí na lokalitě - při přepravě po Brne je cena počítána dle hodinové sazby, při přepravě mimo Brna se cena vypočítá na základě ujetých kilometrů. U nejčastěji objednávaných tras (např. doprava na letiště Brno) jsou ceny stanovené předem.

Ceník odvozu na sběrný dvůr

Bydlíte v Brne a potřebujete se zbavit rozměrného odpadu? Žádný problém. Mezi naše služby patří i odvoz na sběrné dvory, ať už se jedná o starý gauč nebo ledničku. Vždy si ale musíte předem ověřit, že od nás vybraný sběrný dvůr věci odebere.

Ceník zapůjčení krabic a přepravek

Kromě stěhování se zabýváme také prodejem a půjčováním obalových materiálů. Pro Vaše stěhování (ať už stěhujete s námi, nebo to zvládnete vlastními silami) Vám tedy můžeme poskytnout všechny potřebné materiály. Vše si u nás můžete nakoupit i předem, navíc nabízíme možnost půjčky stěhovacích krabic, šatních boxů a plastových přepravek.