ODVOZ STARÉHO NÁBYTKU

Nevytvářejte černé skládky a buďte k přírodě šetrní. Každý občan města Brna má možnost bezplatně (mimo nebezpečného odpadu) odložit objemný odpad (starý nábytek, staré elektrospotřebiče, apod.) do sběrných dvorů k tomu určených.

odvoz-stareho-nabytku-brno_2
odvážíme starý nábytek po Brne a okolí

ODVÁŽÍME STARÝ NÁBYTEK PO BRNE

V mnoha případech však občané nemají možnost objemný odpad do sběrného dvora dopravit. Naše firma zajišťuje přepravu od zákazníka do sběrného dvora. S námi do sběrného dvora ovšem nemusíte, abyste předložili svůj OP. Podmínkou není ani trvalé bydliště v Brne. Ve sběrném dvoře vše zajistíme za Vás. Jezdíme 7 dní v týdnu bez příplatků za víkendy a svátky. Můžete si objednat pouze auto s řidičem a nakládku si zajistit sami nebo Vám s nakládkou pomůže náš řidič, a nebo se o nakládku kompletně postarají naši pracovníci. O vykládku ve sběrném dvoře se vždy postaráme bez Vaší asistence.

ODVOZ STARÉHO NÁBYTKU PO BRNE

Přeprava nábytku, nakládání, vykládání nebo i přestěhování drobností, běžných předmětů či těžkých břemen může znamenat dní plné příprav, plánů a také k tomu patří stres a nervy. Chcete-li tomuto předejít, nechte všechny starosti na nás a odvoz starého nábytku zrealizujeme dle Vašich představ a samozřejmě bez "újmy" na majetku. Možná se Vám nebo Vašim známým přihodila nemilá zkušenost a právě proto abyste již jisté kroky či chyby předešlých úkonů neopakovaly, rádi Vám poradíme.

LIKVIDACE NÁBYTKU

Náročnost odvozu nábytku závisí na materiálu nábytku, jeho rozměrům a váze. Vliv mají samozřejmě také prostory, skrze které se nábytek stěhuje. Nábytek předem vyprázdníme a vyndáme poličky. Skříňky pečlivě zabalíme a zabezpečíme proti otevření při přenášení nebo transportu. Všechen nábytek při odvozu balíme minimálně do stretch folie, aby nedošlo k zašpinění nebo poškrábání během přepravy. 

Skříně předem vyprázdníme, vyndáme poličky a šuplíky. Ty stěhujeme zabalené zvlášť. Velké skříně před zabalením a naložením demontujeme, po vyložení je opět smontujeme. Skříně pečlivě balíme do stretch folie a popř. i bublinkové folie. Nezbytné je také zabezpečení dveří skříně proti otevření při přenášení, nebo transportu. Takto zabaleným skříně jsou dobře chráněné proti poškození.