Domů » odvoz starého nábytku

ODVOZ STARÉHO NÁBYTKU

Nevytvářejte černé skládky a buďte k přírodě šetrní. Každý občan města Brna má možnost bezplatně (mimo nebezpečného odpadu) odložit objemný odpad (starý nábytek, staré elektrospotřebiče, apod.) do sběrných dvorů k tomu určených.

odvoz-stareho-nabytku-brno_2
odvážíme starý nábytek po Brne a okolí

ODVÁŽÍME STARÝ NÁBYTEK PO BRNE

V mnoha případech však občané nemají možnost objemný odpad do sběrného dvora dopravit. Naše firma zajišťuje přepravu od zákazníka do sběrného dvora. S námi do sběrného dvora ovšem nemusíte, abyste předložili svůj OP. Podmínkou není ani trvalé bydliště v Brne.

 

Ve sběrném dvoře vše zajistíme za Vás. Jezdíme 7 dní v týdnu bez příplatků za víkendy a svátky. Můžete si objednat pouze auto s řidičem a nakládku si zajistit sami nebo Vám s nakládkou pomůže náš řidič, a nebo se o nakládku kompletně postarají naši pracovníci. O vykládku ve sběrném dvoře se vždy postaráme bez Vaší asistence.

ODVOZ NÁBYTKU PO BRNE

Přeprava nábytku, nakládání, vykládání nebo i přestěhování drobností, běžných předmětů či těžkých břemen může znamenat dní plné příprav, plánů a také k tomu patří stres a nervy. Chcete-li tomuto předejít, nechte všechny starosti na nás a odvoz starého nábytku zrealizujeme dle Vašich představ a samozřejmě bez "újmy" na majetku.

Možná se Vám nebo Vašim známým přihodila nemilá zkušenost a právě proto abyste již jisté kroky či chyby předešlých úkonů neopakovaly, rádi Vám poradíme.

LIKVIDACE NÁBYTKU

Náročnost odvozu nábytku závisí na materiálu nábytku, jeho rozměrům a váze. Vliv mají samozřejmě také prostory, skrze které se nábytek stěhuje. Nábytek předem vyprázdníme a vyndáme poličky. Skříňky pečlivě zabalíme a zabezpečíme proti otevření při přenášení nebo transportu. Všechen nábytek při odvozu balíme minimálně do stretch folie, aby nedošlo k zašpinění nebo poškrábání během přepravy. 

Skříně předem vyprázdníme, vyndáme poličky a šuplíky. Ty stěhujeme zabalené zvlášť. Velké skříně před zabalením a naložením demontujeme, po vyložení je opět smontujeme. Skříně pečlivě balíme do stretch folie a popř. i bublinkové folie. Nezbytné je také zabezpečení dveří skříně proti otevření při přenášení, nebo transportu. Takto zabaleným skříně jsou dobře chráněné proti poškození.

CENOVÉ PŘÍKLADY ODVOZU NÁBYTKU

Paní Leiblová potřebovala odvézt starou válendu do sběrného dvora. Její byt se nacházel ve 4. patře s výtahem, kam se válenda, kterou naši pracovníci rozložili na 2 díly, bez problému vešla. Naši pracovníci zajistili nakládku a následně i vykládku ve sběrném dvoře.
Za odvoz staré válendy do sběrného dvora paní Leiblová zaplatila 1100Kč.

Pan Leško potřeboval odvézt starou pračku do sběrného dvora. V domluvený čas jí s kamarádem snesli před dům a po příjezdu našeho vozu jí naložili. O nic víc už se starat nemuseli.
Za odvoz staré pračky do sběrného dvora pan Leško zaplatil 500Kč.

Pan Houžvička prováděl rekonstrukci ve svém bytě a potřeboval odvézt "bordel" z vybouraného jádra. Za kontajner by prý zaplatil kolem 4000Kč, tak chvilku hledal na internetu a my jsme mu objemný odpad z rekonstrukce bytového jádra odvezli. Nakládku zajistili jeho pracovníci, kteří jádro vybourali. Vykládku ve sběrném dvoře jsme zajistili my.
Za odvoz směsného odpadu z rekonstrukce do sběrného dvora pan Houžvička zaplatil 1600Kč.

Pan Witz potřeboval odvézt starý gauč do sběrného dvora. S nakládkou z 2. patra mu pomohl náš řidič. O vykládku ve sběrném dvoře už se pan Witz samozřejmě starat nemusel.
Za odvoz starého gauče do sběrného dvora pan Witz zaplatil 800Kč.