Domů » Stěhovací firmy

HISTORIE NAŠI STĚHOVACÍ FIRMY

Přečtěte si pár slov o naší historií a filozofií.

NAŠE STĚHOVACÍ FIRMA

Profi Stěhování je zkušená a znalá rodinná stěhovací firma. Hrdě sloužící Brnu a okolí. Stěhovací firmy jako ta naše vznikla v roce 2005 se sídlem v Brne. Na základě dobrých ohlasů od zákazníků jsme se rozhodli rozšířit činnost a naše služby poskytujeme po celé České republice.  Za vznikem stojí lidé, kteří již před vznikem společnosti měli bohaté zkušenosti se stahovacími službami jako doma tak i v zahraničí. Náš tým tvoří profesionálne vyškolení pracovníci.

Naší základní filozofií je maximální spokojenost klienta poskytnutím kvalitních služeb za přijatelnou cenu. Kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník jsou pro nás hlavní prioritou. Od jiných stěhovacích firem se odlišujeme kvalitou práce a profesionalitou splňujeme ty nejvyšší standardy. Nezáleží na tom, jaký druh stěhovacích potřeb máte - od rezidenčních až po komerční, specializovaných a dalších - náš tým je tady pro Vás.

nejlevnejsi stehovani v Brne
stehovani brno reckovice
stehovani bytu a rodinnych domu v brne
  • Získejte cenovou kalkulaci pro stěhování ješte DNES

    Čím více informácií nám poskytnete, tím přesnejší bude kalkulace.

Stěhovací firma z Brna

Jako rodinne vlastněná a provozovaná stěhovací firma, jsme rádi, že jsme součástí nádherné komunity Brna a jeho okolí. Opravdu nám záleží na každém z našich klientů, protože jste také našimi přáteli a sousedy. Náš tým chápe, jak může být stěhování stresující a ohromující krok, tak důvěřujte našim schopnostem a budeme se starat o vaše věci, jako by byly naše vlastní. 

 

Balení je jednou z částí stěhovacího procesu, s nímž se potýká mnoho majitelů domů a podniků, a proto nabízíme speciální balící služby pro některé nebo všechno vaše zboží. Pokud máme Vašim věcem zajistit bezpečnou cestu do cíle, musí být správně zabaleny. 

 

Naše stěhovací firma může pro vás sbalit Vaše zboží nebo předvést demo o tom, jak můžete sami lépe balit. Postup stěhování je známý tím, že se v průběhu práce mění cenové odhady. V Profi Stehování máme inovační a proprietární systém, který bude použit k výpočtu nákladů na Vaši práci.  

 

Naše odhady jsou přesnější než u konkurence, takže se můžete cítit pohodlně, že budete platit cenu, kterou jsme odhadovali. Kromě toho nabízíme maximální limit pro náš odhad tak, abyste měli cenu, kterou nebudete proste platit. Všechny odhady jsou předány písemně ve vaš prospěch, takže máte dokumentaci smlouvy před zahájením práce. 

 

Co dělalo Profi Stěhování tak úspěšne v našich mnoha letech služby v Brnenské oblasti je naše chápání, že každý krok je jedinečný a vyžaduje zvláštní pozornost. Nepoužíváme jednotný přístup - naše stěhovací firma spíše přizpůsobuje naše služby, abychom získali přesně to, co od nás potřebujete, a vaše přestehování je stejně snadné a bez stresu. Pokud chcete pracovat s naši společností, která nabízí kompletní sadu služeb vše za zvýhodněnou cenu, Profi Stěhování by mělo být vaše první volba. Spojte se s námi ješte dnes!

stěhovací firma z Brna
stehovací firma
stehovaci firmy z Brna