Domů » Stěhovací služba

STĚHOVACÍ SLUŽBA

Několikaměsíční hledání nových kancelářských prostor, výběr lokality, telefonáty a prohlídky, trochu stresu a chaosu a v neposlední řadě potřeba sehnat spolehlivou stěhovací službu. Co od nás vlastně můžete čekat?

odvoz-stareho-nabytku-brno_2
odvážíme starý nábytek po Brne a okolí

Stěhovací služba z Brna

Když jste se dostali do fáze, že jste našli prostory, které se vám líbí, nacházejí se v požadované lokalitě a zároveň jsou pro vás cenově dostupné, překročili jste pomyslný první bod cyklu stěhování.

 

Nyní vás čeká další etapa - nalezení spolehlivé stěhovací služby. Takové, pro kterou je stěhování profesionální rutina, která má slušné zázemí, vlastní personální a technické kapacity a také díky tomu dokáže naplnit vaše požadavky. Nabídne své služby i o víkendech, pomůže vám s přípravou stahování, vyhnout se nechtěným problémům, ale zároveň flexibilně vyřeší nečekané situace.

Naše stěhovací služby

Je příjemné vědět, že i v Česku takové firmy skutečně jsou, roky se věnují stěhování a doplňkovým službám, mají fungující procesy a organizační strukturu, některé dokonce ISO certifikát pro tuto oblast služeb. Svěřit se do rukou takové firmy je příjemné a přestože se to někdy na první pohled nezdá, tak určitě i výhodné, protože šetříte vzácné zdraví a svůj čas a v neposlední řadě i chráníte svůj majetek.

Jak probíhá stěhování?

 

  • Stěhovací vozidlo přistavíme na adresu v Brne ve vámi zvolený čas.
  • V případě nutnosti provádíme demontáž, balení nábytku a jiných předmětů.
  • Nakládka věcí do vozu.
  • Cesta na vykládku.
  • Vykládka podle vašich požadavků (nábytek umístíme do pokojů a na pozice, jaké potřebujete). Případné smotnování nábytku.

 

Stěhovací služby Brno

Nezbytnou součástí spolehlivého přestěhování firmy je ochránit nábytek, tiskárny, výrobní zařízení či firemní spisy před poškozením, poškrábáním nebo ztrátou. V případě domácnosti si majitelé bytu mohou zajistit tyto věci částečně sami, ale v případě firmy (zejména střední a větší) tento úkol přebírá stěhovací služba.

 

Na přenesení dokumentů, "šanonů", menších kusů zařízení a výpočetní techniky se používají různě velké krabice a přepravky. Aby se křehké předměty nepoškrábali, dobrými pomocníky jsou ochranné a protinárazové obaly, balicí papír různé kvality a tloušťky, bublinková fólie.

 

Na ochranu nábytku používají profesionální stěhovací firmy například i ochranné deky. Žádnou zvláštností nejsou ani extrudovaný polystyren, ochranné rohy či europalety. A nakonec lepící páska. Materiály určené na certifikovanou skartaci putují do speciálních přepravek se zámkem nebo plombou.

 

Na odpad poslouží fóliové pytle. Rozsah balicího materiálu a samotných balících prací vám doporučí stahovací firma, ale bývá dobrým zvykem, že akceptuje vaše finanční a časové představy a vznikne společná dohoda.

 

Montážní práce

Lámete si hlavu nad tím, že kromě toho, že budete muset platit "stěhováků", musíte sehnat ještě někoho, kdo se postará o bezpečné demontování a namontování techniky? Spolehnutí se na "stěhováky" je i v tomto směru na místě. Ujistěte se, že v týmu mají zkušený tým odborníků, kteří vědí, co dělají. Některé stěhovací firmy nabízejí vysoce profesionální montážní služby.

Stěhovací služba ceník

Cenu za dopravu určuje objem stěhovaných předmětů. Profesionální stěhovací společnost dokáže náklady na dopravu poměrně přesně vypočítat.

 

Stěhovací firmy mají většinou několik typů aut - od menších dodávek až po nákladní auta či kamiony. Doporučí vám vhodné typy aut podle objemu věcí a podle přístupu na místě nakládky a vykládky. Ne všechny firmy skutečně disponují vozovým parkem, který prezentují.

 

Zde je dobré podívat se na obchodní rejstřík, zda má stěhovací společnost v předmětu podnikání silniční přepravu, případně mezinárodní silniční přepravu. Pokud ano - je předpoklad, že disponují vlastním vozovým parkem a mají zvládnuté i procesy v dopravě. Pokud máte pochybnosti o rozsahu dopravy v navrženém řešení a cenové kalkulaci, můžete to vysvětlit zástupcem stěhovací společnosti, zaměřte se na pozitivní reference a historii stěhovací firmy.

 

Pokud dočasně nemáte kam stěhováné věci umístit, vždy je možnost najít místo, kde je na jistou dobu ponechat. I toto můžete čekat od stěhovací služby. Důležité je zvážit, aby nebyly věci odneseny na druhý konec Česka samozřejmě cenu za uložení věcí a zajištění vašeho zboží. Když přijedete do tohoto skladu, měli byste spatřit fungující systém bez chaosu, jinak snadno můžete přijít o cenné předměty.

Znáte kvalitní stěhovací službu?

Nejlepší je zjišťovat u známých či firem, jaké mají s konkrétní stěhovací společností zkušenosti. Reklama ve formě lidských zdrojů je ta nejautentičtější.

 

Záleží i na organizace procesů a komunikace pracovníků. Když s vámi všechno bude řešit řidič, může se mnohem snadněji stát nedorozumění a váš komfort při stěhování se sníží. Naše firma má stabilní organizační strukturu, kde s vámi budou komunikovat zkušení manažeři a přestěhují vás pracovníci s dlouholetou praxí.

 

Viz naše reference nebo se informujte přímo u nás. Přejeme vám hodně štěstí při výběru firmy i při samotném stěhování!