STĚHOVÁNÍ BYTŮ A DOMŮ

Ročně přestěhujeme přes 4 000 bytových jednotek. Přesouváme vybavení malých garsonek i velkých rodinných domů. Vše s vámi podrobně probereme předem – domluvíme vhodný termín, stanovíme cenu a naplánujeme podrobný harmonogram. Stěhování pak běží jako na drátkách.

 
booking
365 DNÍ V ROCE

Stěhování bytů a domů provádíme bez příplatku i o víkendech a svátcích. Nemusíte tak čerpat dovolenou nebo volno na stěhování, pokud sami nechcete. Jsme hrdými nositeli prestižního certifikátu kvality ISO a naši stěhováci jsou zkušení odborníci s lety praxe.

cleaners
BEZ STAROSTÍ A NÁMAHY

Stěhování zajistíme se vším všudy. Když nebudete chtít, nemusíte své věci ani balit. Náš stěhovací tým se o všechno postará. Zabalí vybavení, bezpečně ho přesune, uklidí byt a vybalí věci na novém místě. Elektroniku vám znovu odborně zapojíme.

products
KAMKOLI

Stěhujeme v Brně, po celé České republice i za její hranice. Vaše věci přemístíme do libovolné evropské země i zpět. V případě stěhování do zemí mimo EU zajistíme jednání s celním úřadem i bez vaší účasti.

KONEC HEKTICKÝCH AKCÍ VE STYLU KULOVÉHO BLESKU, S NÁMI JE STĚHOVÁNÍ BYTŮ A DOMŮ POHODOVÁ ZÁLEŽITOST

U nás pořekadlo „lepší jednou vyhořet než se dvakrát stěhovat“ neplatí. S námi se přestěhujete rychle a bez problémů. Nebudete si zoufat nad rozbitými věcmi ani namoženými svaly. Stěhování bytů a domů provádíme rychle, spolehlivě a bezpečně.

 
cleaners
VŠE NAPLÁNUJEME

Na začátku spolu probereme, co všechno chcete přemístit. Na základě toho pak vybereme vhodný stěhovací vůz, navrhneme optimální počet pracovníků a připravíme harmonogram stěhování.

cleaners
ZAPŮJČÍME KRABICE

Už žádné chatrné krabice od banánů! Při stěhování s námi máte zapůjčení krabic na stěhování úplně zdarma. Dovezeme vám je předem a přibalíme k nim i popisné štítky.

cleaners
PŘESTĚHUJEME VÁS KDYKOLOV

Datum stěhování přizpůsobíme vašim možnostem. Přestěhujeme vás klidně o víkendu nebo během svátků. Žádnou taxu navíc za to doplácet nebudete.

cleaners
VYBALÍME VĚCI A ZAPOJÍME

Na novém místě vám pomůžeme vybalit. Smontujeme nábytek a umístíme ho na vybrané místo. Elektroniku odborně zapojíme. Nepotřebné obaly odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.

cleaners
STANOVÍME CENU

Už dopředu budete vědět, kolik bude celé stěhování stát. V rámci bezplatné návštěvy našeho obchodního zástupce stanovíme konečnou a neměnnou cenu.

cleaners
ZABALÍME A UKLIDÍME

Nábytek, elektroniku a cenné předměty vám rádi profesionálně dobalíme v den stěhování. Budete-li chtít, zajistíme i ekologickou likvidaci nepotřebných věcí, nebo se postaráme o úklid bytu.

Potřebujete přestěhovat byt nebo dům v Brně?

stehovani bytu
stehovani bytu brno
stehovani firem
vyklizeni bytu levne
prestehovani bytu
stehovani firem brno

Oveřený sťehováci

Se stěhováním bytů a domů máme

15 let zkušeností

Na stěhování jsme vybaveni jak profesionální technikou a moderními polstrovanými vozy, tak i stálým stěhovacím týmem zaměstnanců. Chcete vědět víc? Podívejte se do sekce o nás.

Kompletně přemístíme přes

3 000 bytů ročné

Stěhujeme jak velké rodinné domy, tak i malé byty skromných dispozic. Rychle, spolehlivě, bez rozdílu. Nejlepší obrázek si o našich službách uděláte, když se podíváte na naše reference.

Vaše věci i prostory stěhování mají

pojištění do výše 10 000 000 Kč

Celá zásilka je pojištěna od převzetí až do okamžiku předání. A to včetně prostorů, ve kterých se pohybujeme. Naše pojištění stěhování přitom platí jak na území ČR, tak i po celé Evropě.

 

Potřebujete přestěhovat byt nebo dům v Brně?

stehovani

Navigace

  • Stěhovací služby

  • Cenník služeb

  • O nás

  • Kontakt

  • Nezávazná poptávka

Kontakt

profistehovanibrno@gmail.com

  • Otvírací hodiny:

  • Od: 8:00 - 17:00

  • 7 dní v týdnu