Domů » Stěhování bytů

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Nevytvářejte černé skládky a buďte k přírodě šetrní. Každý občan města Brna má možnost bezplatně (mimo nebezpečného odpadu) odložit objemný odpad (starý nábytek, staré elektrospotřebiče, apod.) do sběrných dvorů k tomu určených.

stehovani bytu brno
stehovani bytu brno

Levné stěhování bytů Brno

Při stěhování bytu od nás očekávejte rychlé tempo a příjemné vystupování s důrazem na bezpečí stěhovaných věcí. V našich čistých vozech zvládneme každý měsíc stěhování více jak 50 bytů. S námi je stěhování bytů Brno hračka!

 

S námi máte jistotu, že Vás stěhování bytu nebude stát peníze navíc. Naše ceny jsou totiž férové. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu stěhování Bytu, využíjte bezplatnou návštěvu poradce, který vám připraví individuální cenovou nabídku.

CENÍK STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO

Nedávno jste udělali vzrušující rozhodnutí koupit nový byt a najednou muset přesunout všechny své věci na nové místo?

 

I když to může být skvělý čas ve vašem životě, může to být také velmi stresující. Profi stěhování by vám rado pomohlo tento proces udělat, abyste se mohli těšit tím, že pro vás budete pracovat se všemi částmi obtížně se pohybujícího procesu.

 

S Profi Stěhování na vaší straně můžete sedět, relaxovat a těšit se na život na vašem novém místě!

Rezidenční stěhování bytu

Faktem je, že v každém kroku je příliš mnoho proměnných pro použití stejného obecného plánu pro každého zákazníka.

 

Proto jsme hrdí na to, že přizpůsobíme naše služby konkrétně vašim potřebám, abyste se ujistili, že získáte přesně to, co od nás požadujete. Je váš dům již zabalený a připravený jít? Žádný problém - postaráme se o přesunutí z jednoho místa na druhý. Neměli jste čas zabalit věci? Můžeme to udělat také.

 

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o našich službách a zjistili přesně, co máme nabídnout.

STĚHOVÁNÍ BYTŮ OD PROFESIONÁLŮ

Stěhování bytů patří mezi nejčastěji využívanou službu našimi zákazníky. Služba stěhování bytů zahrnuje kompletní přestěhování nábytku s osobními věcmi a všemi věcmi co potřebujete a přejete si přestěhovat.

 

Vaše věci přestěhujeme za minimální možný čas s maximálně ohleduplným přístupem k Vašemu majetku. Naši spolehliví a zkušení pracovníci profesionálně přestěhují všechny věci které si přejete. Vaše věci precizní naložíme do stahovacího auta, tak, aby se při převozu nepoškodily.

 

Podle potřeby se nábytek demontuje a následně smontuje. Také nabízíme kompletní balicí servis. Všechny věci, které je třeba zabalit zabalíme a dodáme balicí materiál. Po převozu do nových prostor Vám všechny věci uložíme podle Vašich představ. Ohleduplný přístup k Vašemu majetku je u nás samozřejmostí.

STĚHOVÁNÍ DOMŮ BRNO

Společnost Profi Sťehování Vám nabízí komplexní služby stěhování. Pro zvýšení komfortu nabízíme kompletní balicí služby i osobních věcí, úklidové práce i likvidaci nepotřebných věcí. Pokud hledáte kvalitní, komplexní a cenově dostupné služby, pak jste na správném místě. S námi ušetříte spoustu času, velkou část z rozpočtu a k tomu efektivně vyřešíte problém se stahováním, úklidem nebo přepravou nákladu.

POSTUP STĚHOVÁNÍ DOMŮ A BYTŮ

Jak to funguje?

 

Před samotným stahováním bytu, nebo domácnosti si kalkulačkou ceny, nebo poptávkou na cenovou nabídku zjistíte náklady na stěhování bytu, nebo domácností. Všechny ceny jsou uvedeny v ceníku stěhování bytů a domácností.

 

Po domluvě Vás navštíví náš pracovník a zjistí Vaše představy o termínu a způsobu stahování. Seznámí se s Vašimi případnými doplňujícími požadavky a nároky. Později navrhne postup stahování, vhodné stěhovací auto, cenu a způsob úhrady.

 

Nákup služeb můžete telefonicky konzultovat a jednoduše objednat vyplněním a odesláním formuláře na naší stránce. V dohodnutém termínu přijdou na požadované místo naši pracovníci. V případě potřeby demontují Váš nábytek a zařízení, pozorně zabalí všechny předměty a bezpečně je uloží do stahovacího auta. Následuje samotný převoz.

 

V nových prostorách Vám rozložíme nábytek podle Vašich představ, vybalíme všechny předměty a uložíme je na vámi požadované místo. Po skončení práce Vás vedoucí pracovník požádá o zkontrolování stahovaných předmětů.

RADY A TIPY

Při stahování bytu je třeba vybavit množství věcí, přinášíme Vám výběr nejdůležitějších, na které nezapomenout.

 

Pošta

Při přestěhování nabízí česká pošta svým klientům službu dočasného dosílky zásilek na dobu 6 měsíců s možností dalšího prodloužení, aby se klientům neztratily žádné důležité zásilky a měli dostatek času oznámit změnu korespondenční adresy (trvalého, resp. Přechodného pobytu) vším potřebným institucím (zaměstnavatel, pojišťovny, banky, ...).

 

Pevná telefonní linka

Při stahování v rámci jednoho města existuje několik možností:

 

- v rámci jedné lokality je možné ponechat si původní číslo pevné linky, jedná se o přeložení pevné linky, pokud to povolí technické možnosti

- změna v osobě uživatele, čili dva majitelé si navzájem vymění telefonní čísla (není tedy třeba zřizování nové telefonní přípojky)

- na staré adrese požádáte o zrušení pevné linky a na nové zase o zřízení nové telefonní přípojky

 

Kabelová televize

Při přestěhování do bytu, ve kterém bývalý majitel využíval služby kabelové televize:

 

- přípojka je aktivní a rozhodli jste se využívat služeb původního poskytovatele, tak ho stačí požádat o přepis na nového majitele

- přípojka není aktivní a rozhodli jste se používat služby původního poskytovatele, třeba ho požádat jen o znovupřipojení kabelové televize

- pokud nechcete využívat kabelovku od původního poskytovatele, je třeba podat výpověď smlouvy, pokud službu neodhlásil původní majitel (výpovědní doba cca 1 měsíc)

 

Pokud v novém bydlišti není přípojka na kabelovou televizi, musíte požádat o zřízení nové.

 

Koncesionářské poplatky

Povinnost platit úhradu za služby veřejnosti poskytované Slovenskou televizí a Slovenské rozhlasem má každá fyzická osoba, která je konečným zákazníkům elektřiny v odběrném místě, ze kterého se odebírá elektřina pro spotřebu v bytě nebo rodinném domě. Pokud má plátce více odběrných míst, platí pouze za jedno. Občanům, kteří dosud neplatili a jsou odběrateli elektřiny, vzniká oznamovací povinnost. Splnit si ji mohou na pobočkách České pošty nebo přímo u výběrčího poplatků.

 

Elektřina

Odstěhovat se, pokud není znám nový odběratel, je třeba nahlásit změnu poskytovateli a pověřen odpočtár provede odpojení a odečet elektroměru, následně dojde k ukončení smlouvy. Při přestěhování do staršího bytu je třeba prohlásit odběrné místo elektřiny a nahlásit číslo přístroje - elektroměru (majitel bytu by ale měl mít ukončenou smlouvu o dodávce elektřiny). Pokud se přestěhujete do nového bytu, je třeba uzavřít smlouvu o dodávce elektřiny pro domácnost.

 

Plyn

Při přestěhování dochází ke změně vlastníka, takže je třeba zjistit stav plynu na měřítku a podepsat novou smlouvu o dodávce plynu pro odběratele (např. Domácnosti). Nahlášení změny odběratele plynu je třeba udělat osobně (ne telefonicky nebo přes internet) v příslušném zákaznickém centru.

 

Daňová povinnost - daň z nemovitostí

Se stahováním souvisí i pořízení nemovitosti. Mezi základní daňové povinnosti nového vlastníka nemovitosti patří povinnost do 30 dnů od nabytí nemovitosti navštívit příslušný místní úřad a na tiskopise Oznámení vzniku daňové povinnosti oznámit nabytí nemovitosti. Na základě toho se vlastník zařadí do evidence města, které je správcem místních daní.