Domů » stěhování klavírů a pian

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ A PIAN

Při stěhování klavírů, stěhování pianin, stěhování křídel používáme zvláštních obalových materiálů tak, aby nedošlo ani k nejmenšímu poškození. U stěhovaného hudebního nástroje nejprve aretujeme klaviaturu, po té demontujeme nohy, pedály, táhla a je li to nutné také víka či části stěn.

STĚHOVÁNÍ PIAN

Při stěhování klavírů, stěhování pianin, stěhování křídel je dobré využít předchozí návštěvy našeho technika, který rozvrhne časový plán a způsob naložení, vyložení a přepravy a zejména se důkladně seznámí s prostory, ve kterých stěhování klavírů, stěhování pianin, stěhování křídla probíhá a seznámí se zejména se stěhovaným hudebním nástrojem co do rozměrů taka aby byl schopen zajistit potřebný obalový materiál, nebo dřevěný futrál pro případ kontejnerové, námořní, letecké přepravy a nebo pokud to vyžadují okolnosti.

 

Tento stěhovací materiál se vyrábí přesně na míru danému hudebnímu nástroji ať se jedná o pianino, klavír, nebo křídlo.

 

Náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do obědnávkového formuláře, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování klavírů, stěhování pianin, stěhování křídla a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování se na něj můžete kdykoliv obrátit s otázkou.

stehovani pian
  • Získejte cenovou kalkulaci pro stěhování ješte DNES

    Čím více informácií nám poskytnete, tím přesnejší bude kalkulace.

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ

Potřebujete-li přesťehovat profesionálne klavír nebo piano v Brne a okolí kontaktujte PROFISTĚHOVÁNÍ. Máme zkušenosti s přesouváním těchto velkých a jemných nástrojů, a zajistíme, aby Váš klavír byl chráněn od začátku až do konce.

Přesun klavíru samostatne je riskantní proces, který by mohl spúsobit vážné škody na klavíru. Vzhledem k tomu, že většina klavírů je oceňována na statisíce, jakákoli chyba bude jistě poměrně nákladná.

STĚHOVÁNÍ PIAN

V PROFISTĚHOVÁNÍ používáme kamiony pro přepravu všech klavírů a velkých starožitností, protože chceme zajistit, aby dorazily bezpečně na místo určení.

Je pravděpodobné, že nemáte přístup k velkému vozidlu a autodopravě, což znamená že byste riskovali poškození během převozu např. v přívěsu který může Váš klavír vážně poškodit. Dokonce i krátký přesun může zanechat značně nákladné škody. Proto se je dobré ujistit že používáte služby profesionálů.

sehovani klaviru brno

STĚHOVÁNÍ KLAVÍRŮ A PIAN v BRNE A OKOLÍ

Zaplatit profesionální tým k přesunu vašeho klavíru je pro tuto investici hodně cenné, s ohledem na to, kolik peněz jste doposud vložil do samotného klavíru.

 

Má smysl utratit malou částku peněz, aby se klavír přesunul v pořádku než utrácet velké množství peněz na jeho opravu, pokud je poškozen během pohybu, který děláte sámi.

 

Doprava není jedinou dobou pohybu kdy je klavír vystaven riziku poškození. Problém může být i nakládání a vykládání na nákladním vozidle - a toto může být právě ta nejtěžší věc celého procesu. Zkušený tím PROFISTĚHOVÁNÍ rozumí správným technikám a má adekvátní vybavení které je nutné pro úspěšné dokončení přesunu piana.

 

Firma PROFISTĚHOVÁNÍ Vám nabízí v službu stěhování klavírů, se kterou má dlouholetou praxi. Stěhování klavíru patří k náročným činnostem ohledem na jeho hmotnost a zejména proto, že se jedná o vzácnou věc, která se nesmí při přemisťování poškodit. Proto k tomu přistupujeme maximálně zodpovědně.

 

Klademe maximální důraz na jeho důkladné zabalení před stahováním. Naši zkušeni a fyzicky zdatní pracovníci opatrně a se speciálním vybavením naloží klavír do stěhovacího auta, kde ho upevní tak, aby při převozu nemohlo dojit k jeho poškození. Následně ho přeneseme na vámi určené místo. Stěhování klavírů nabízíme i v rámci budovy, bez dopravy. Váš klavír přeneseme kamkoli si budete přát. Překážky jako, schodiště a jiné nám nedělají problém.

 

POKUD hledáte kvalitní, komplexní a cenově dostupné služby, pak jste na správném místě. S námi ušetříte spoustu času a k tomu efektivně vyřešíme problém se stěhováním nebo přepravou nákladu.

 

Stěhování a přeprava klavírů a pian je specifická nejen tím, že se jedná o těžká břemena ale i hudební a mnohdy i historické klenoty. Odborně zabalíme a připravíme hudební nástroj pro bezpečné stahování klavírů. Důslednou přepravou i v prostoru u nadrozměrných křídel. Stěhování pain dokážeme na první pohled i přes úzká místa. Stěhování v případě, že v objektu není dostatečně velký, nebo žádný výtah.