Domů » Stěhování strojů

STĚHOVÁNÍ STROJŮ

Firma PROFISTĚHOVÁNÍ se specializuje na stěhování strojů a stěhování v těžko dostupných místech, kde je potřeba použití speciální techniky a mnoholetých zkušeností.

STĚHOVÁNÍ STROJŮ BRNO

PROFISTĚHOVÁNÍ Vám nabízí službu stěhování strojů s níži má dlouholetou praxi. Přeneseme téměř každé těžké břemeno. Stěhování těžkých strojů patří k náročným činnostem vzhledem k jejich hmotnosti. Naši zkušeni fyzicky zdatní pracovníci v případě potřeby břemeno obalí aby nedošlo k jeho poškození. Následně s největší opatrností se speciálním vybavením kterým disponují, naloží stroje do stahovacího auta, kde ho upevní tak, aby při převozu nemohlo dojit k jeho poškození. Následně ho přeneseme na vámi určené místo.

 

Stěhování strojů nabízíme i v rámci budovy bez dopravy. Všechny těžká břemena přeneseme kamkoli si budete přát. Překážky, jako schodiště a jiné, nám nedělají problém. V případě nutnosti umíme udělat demontáž a následnou montáž břemene. Pod pojmem těžké břemeno se rozumí např.: Bankomat, bazén, chladící box, kávomat, vana, kopírka, průmyslové zařízení, stroje a jiné. Pokud hledáte kvalitní, komplexní a cenově dostupné služby, pak jste na správném míste. S námi ušetříte spoustu času a k tomu efektivně vyřešit problém se stahováním nebo přepravu strojů.

stehovani tezkych stroju brno
  • Získejte cenovou kalkulaci pro stěhování ješte DNES

    Čím více informácií nám poskytnete, tím přesnejší bude kalkulace.

PROCES STĚHOVÁNÍ STROJŮ

Stěhování strojů, patří mezi nejnáročnější stěhovací procesy a to z důvodu váhy stěhovaného stroje, rozměrů stěhovaného stroje, způsobu připevnění stěhovaného stroje ať už k zemi, stěně, anebo je li stroj upevněn ve vzduchu. A z toho to důvodu je vždy nutná návštěva našeho technika v místě stěhování strojů a to v místě nakládky a také v místě vykládky.

 

Náš technik sepíše veškeré stěhované předměty do objednávkového formuláře, ve kterém je sepsán přesný počet a stav stěhovaných věcí. Tento technik je potom přítomen během celého stěhování, dohlíží na celkový průběh stěhování strojů a řídí celý stěhovací tým. Během stěhování strojů se můžete kdykoliv obrátit s otázkou na tohoto technika.

 

Během stěhování strojů je někdy zapotřebí např. Bourání zdí, výstavba lešení a upevňovacích klecí, montáž zátěžových konstrukcí pro stroje zavěšené ve vzduchu, jako jsou např klimatizace atd... a nebo také upravení příjezdové cesty k objektu ve kterém se stěhuje, tak aby se na místo dostala veškerá technika jako je vysokozdvih, jeřáb, nákladní auto, podval, kamion atd... Z tohoto důvodu počítejte s delším časovým plánem obzvláště při bouracích a následně zednických pracích.

 

Veškeré úkony počínaje stěhováním, přes bourání po jeřáb atd.. zajišťujeme mi, a proto nemusíte platit několik různých firem a tak se stěhováním strojů nemusíte mít žádné starosti a vše nechte jen na nás. Ceny za stěhování strojů jsou individuální dle obtížnosti stěhovacího cyklu...

Snip20181226_31
stěhování dílenských strojů