stěhování těžkých břemen brno

Při poskytování stěhování těžkých břemen (trezory, bankomaty, kávomatov, sochy, stroje ...) dbáme na bezpečnost a kvalitu za přijatelné ceny. Naši pracovníci "těžké partie - PROFISTĚHOVÁNÍ" jsou zkušenými a spolehlivými, při dostatečné fyzické zdatnosti vyžadované při této práci a jsou vybaveni speciálním nářadím.

stehovani tezkych bremen
stehovani tezkych bremen cena

Stěhujeme non-stop při zabezpečení stěhování do dvou hodin od objednávky. Přestěhovali jsme již širokou paletu těžkých břemen (trezory, bankomaty, chladící boxy, Kávomaty, bazény, vany, umělecká díla, kulečníkové stoly, průmyslová zařízení, kopírky ...)

Při objednávání stahovacích prací můžete pro přesnější odhad ceny požádat o poskytnutí obhlídky stahovaného břemene zdarma.

Zdatní pracovníci a praktické nářadí jsou zárukou spolehlivosti a bezpečné manipulace s břemeny, které dosahují hmotnost někdy až nad 1.000 kilogramů.

Manipulace s těmito břemeny a jejich transport vyžaduje maximální míru spolupráce, odpovědnosti a sounáležitosti, ale i fyzickou dispozici zúčastněných.

S Vaším majetkem bude zacházeno s maximální opatrností, aby neutrpěl žádnou újmu. Základem naší práce je snaha o vaši maximální spokojenost.

Tento cíl se nám daří naplňovat již mnoho let. Tisíce protahovaných klientů jsou toho důkazem. Ať se jedná o malé stěhování nebo několikaměsíční práci, ke každé zakázce přistupujeme s úctou.

Firma PROFISTĚHOVÁNÍ Vám nabízí službu stěhování těžkých břemen s níž má dlouholetou praxi. Přesehujeme téměř každé těžké břemeno. Stěhování těžkých břemen patří k náročným činnostem vzhledem k jejich hmotnost.

Naši zkušení a fyzicky zdatní pracovníci v případě potřeby břemeno obalí aby nedošlo k jeho poškození. Následně s největší opatrností se speciálním vybavením kterým disponují, naloží břemeno do stahovacího auta, kde ho upevní tak, aby při převozu nemohlo dojít k jeho poškození.

Následně ho přenesou na vámi určené místo. Stěhování těžkých břemen nabízíme iv rámci budovy bez dopravy. Všechny těžká břemena přestěhujeme kamkoli si budete přát. Překážky, jako schodiště a jiné, nám nedělají problém.

V případě nutnosti umíme udělat demontáž a následnou montáž břemene. Pod pojmem těžké břemeno se rozumí např.: bankomat, bazén, chladící box, kávomat, vana, kopírka, průmyslové zařízení, stroje a jiné.

Pokud hledáte kvalitní, komplexní a cenově dostupné služby, pak jste na správném místě. S námi ušetříte spoustu času a k tomu efektivně vyřešíte problém se stahováním nebo přepravou nákladu.